کاربر
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6781
 بازدید امروز : 88
 کل بازدید : 2103714
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/0781
نظرسنجی
نظرات شما

عالی
خوب
متوسط
معمولی

صفحه اصلی > دوره ها > دوره های انگلیسی عمومی (مکالمه) > کودکان و نوجوانان 
کودکان و نوجوانان

دوره های کودکان Children

این مرکز با فراهم نمودن محیط آموزشی کاملا مفرح و استاندارد مختص کودکان عزیز 7 تا 12 سال و با بهـره گیری از جدیدترین کتب و متد آموزشی افتخار دارد در خدمت خانواده های گرامی که مایلند کودکانشان از ابتــدا روشهــای صـحیح  و زود بازده زبان انگلیسی را بیاموزند باشد. زبان آموزان عزیز می توانند پس از گذراندن این دوره ها در آزمـون بین المللـی YLE(آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج) شرکت نموده و گواهینامه بین المللی دریافت نمایند.

دوره های کودکان شامل 17 ترم می باشد و در حال حاضر کتابهای Family and Friends  تدریس می شوند. پس از پایان این دوره ها کودکان عزیز وارد دوره های نوجوانان می شوند . لازم به ذکر است به جهت پیچیدگی و حساسیت دوره های ویژه خردسالان و کودکان همکاری آموزشی اولیاء محترم در جهت مشاوره آموزشی بخش مهمی از ایــن دوره هــای را تشکیـل می دهد. 

دورهای نوجوانان Teenagers

این دوره ها مناسب برای زبان آموزان 13 تا 16 سال می باشد. این مرکز با بهره گیری از جدیدترین کتب آموزشی با محتویات درسی مناسب برای رده سنی نوجوانان اقدام به برگزاری این کلاسها می نمایند. این دوره ها شامل 16 ترم می باشد که کتابهای Hey There تدریس می شوند و پس از پایان این دوره ها نوجوانان عزیز وارد دوره های بزرگسالان می شوند. 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه زبان آریانپور می باشد
طراحی وب سایت شرکت فن آوری اطلاعات آریانیک داده